Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ СУЕМ


Методичний кабінет є структурним підрозділом наукової бібліотеки СУЕМ. В методичному кабінеті зібрано методичні розробки професорсько-викладацького складу університету, окремий розділ складають кращі навчально-методичні комплекси, підготовлені викладачами університету як виставкові матеріали.

Методичний кабінет також має відповідну електронну методичну базу, в якій знаходяться всі методичні посібники з 2002 року, які щорічно оновлюються. У кабінеті обладнано 12 місць для самостійної роботи відвідувачів, постійно ведеться каталог надходжень, оформлюються виставки, здійснюється видача методичної літератури.

Основні напрямки і зміст роботи методичного кабінету:

  • Методичний кабінет на 100 % забезпечує студентів денної та заочної форми навчання, студентів Коледжу економіки і управління та Інституту післядипломної освіти методичними посібниками та контрольними завданнями як в друкованому, так і в електронному вигляді, надає електронні та друковані версії методичних посібників філіям та ЦДЗН за навчальними планами.
  • У 2009 році в методичному кабінеті створено електронний каталог методичних посібників в інформаційній системі “ІРБІС”, що дає змогу ефективніше і швидше надавати консультації читачам.

Компетентний колектив завжди готовий надати кваліфіковану допомогу і консультацію кожному відвідувачу з питань, які стосуються роботи методичного кабінету.