Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Центр інформаційно - технічного обслуговування


До 2001 року засоби обчислювальної техніки використовувалися здебільшого для навчання студентів і розміщувались у шести лабораторіях. Переважно це були ПК 1-го покоління з процесорами Р133-166 і оперативною пам'яттю не більше, ніж 280 Мбайт, та вінчестерами від 500 Мб до 1,2 Гб. Лабораторії входили до складу кафедри економічної кібернетики, а в одній з них розташовувалися два сервери і технічний персонал з 4-х осіб, які обслуговували ПК та офісну техніку у нашому закладі. Комп'ютерна локальна мережа з'єднувала тільки ті ПК, що знаходились в лабораторіях, та не перевищувала 100 ПК. Використання Інтернету було лімітованим: величина трафіку – 1 Гб на місяць.

Сьогодні в університеті працює Центр інформаційно-технічного обслуговування як окремий структурний підрозділ, що підтримує понад 300 ПК з периферійною технікою, які забезпечують навчальний процес, та близько 100 ПК для адміністративної діяльності та наукової роботи. Створена структурована локальна комп'ютерна мережа, яка об'єднує всі ПК СУЕМ (в тому числі 8 високопродуктивних серверів). Всі комп'ютери університету мають доступ до високошвидкісного нелімітованого Інтернету. Структурні підрозділи та лабораторії Центру інформаційно-технічного обслуговування забезпечені сучасними ПК 4 та 5-го поколінь. Силами Центру обладнано залу для проведення відеоконференцзв'язку, лабораторію синхронного перекладу. Для автоматизації підрозділів інфраструктури університету використовуються та підтримуються ЦІТО комплекси прикладних програм автоматизації бібліотечного обслуговування, автоматизації діяльності навчально-організаційного відділу, електронного документообігу та інші.

Для удосконалення навчального процесу проводиться обладнання навчальних аудиторій сучасними мультимедійними засобами, переведення ПК на більш продуктивне програмне забезпечення, вдосконалення електронного документообігу і, як наслідок, перехід на безпаперову технологію. Створення єдиного корпоративного навчального інформаційного простору в Східноєвропейському університеті на базі сучасних технологій та технічних засобів – найближча мета Центру інформаційно-технічного обслуговування.

Контакти:
аб. 112
e-mail: cito@ cim.uch.net