Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Центр дистанційно-заочного навчання


Мережа дистанційної освіти університету охоплює базові структури нашого навчального закладу та регіональні відділення. Електронні технології дистанційного навчання є основою системи неперервної освіти в СУЕМ, вони забезпечують спілкування викладача зі студентами всіх форм навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів і базуються на інформаційних, комп'ютерних, телекомунікаційних та інших засобах менеджменту освіти.

Організаційна структура системи дистанційної освіти СУЕМ включає інститути та кафедри, Проблемну лабораторію дистанційного навчання, тьюторів, що працюють штатними викладачами кафедр. Студенти філій і центрів дистанційно-заочного навчання в містах Черкаської області (Чорнобай, Канів, Звенигородка, Золотоноша, Шпола) та в інших регіонах України (Львів, Феодосія, Дніпродзержинськ, Кременчук, Киів, Нікополь, Біла Церква, Миронівка, Сімферополь, Євпаторія) мають доступ до корпоративної електронної бібліотеки університету в реальному часі, виконують практичні завдання та контрольні роботи, спілкуються з викладачами через Глобальну комп'ютерну мережу, проходять тестовий контроль успішності навчання.

Програмно-технічна платформа дистанційної освіти забезпечує діяльність близько 3000 користувачів (студентів, їхніх батьків, викладачів, менеджерів), в електронній бібліотеці у наявності 1600 електронних навчально-методичних комплексів дисциплін більш ніж десяти напрямів підготовки фахівців. Науковці та фахівці з методичного, інформаційного, програмного забезпечення університету працюють над питаннями удосконалення технологій дистанційної освіти та «електронного» навчання. Для цього ми співпрацюємо з партнерами - українськими та закордонними університетами, науковими установами.

Контакти:
Тел. 0472 71 19 92
e-mail: cdzn@cim.uch.net