Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СКВЕРУ ЧОРНОВОЛА У ЧЕРКАСАХ БУТИ!


2016-12-19


Нещодавно на черговому засіданні Топонімічної комісії було погоджено нове місце облаштування у Черкасах скверу ім. В’ячеслава Чорновола. Стосовно попереднього місця (на розі вулиць Шевченка – Чорновола) так і не вдалося дійти згоди з підприємцями, котрі десять років тому орендували у міста там землю на 50 років. Але скверу Чорновола у Черкасах бути, і комісія одноголосно порадила Черкаській міській раді влаштувати його у «зеленій зоні» між Східноєвропейським університетом та Черкаським бізнес-коледжем, про що повідомив доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Східноєвропейського університету Сергій Шамара, який входить до складу комісії.

Історик висловив міркування, що певною мірою це місце навіть ліпше за попередній варіант, адже стане патріотичним центром відпочинку для багатьох в одному зі «студентських куточків» нашого міста.

Приємно відзначити, що як і для попереднього місця розташування скверу ім. В’ячеслава Чорновола у студентів-дизайнерів Східноєвропейського університету був розроблений макет облагородження, так і нещодавно на зустрічі молоді із владою наша студентка спеціальності «Дизайн» Антоніна Уварова презентувала проект облаштування прилеглого до вишу скверу.

Сподіваємося, що ідеї, висловлені молодими спеціалістами Східноєвропейського університету, стануть у нагоді і будуть використані органами місцевого самоврядування задля гідного вшанування нашого відомого земляка.