Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ПАТРІОТИЧНІ ДІАЛОГИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ЗА УЧАСТІ СТУДЕНТІВ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ


2016-12-02


30 листопада студенти Східноєвропейського університету зібрались у стінах Громадської організації «Центр допомоги та розвитку «Простір». Майбутні спеціалісти в галузі права та маркетингу в інтерактивному форматі дискутували на тему гідності та свободи. Допомагали їм у цьому запрошені експерти. 

Правознавець Владислав Печерський розповідав про нормативно-правові аспекти свободи та рівності в Україні. Кандидат філософських наук Дмитро Усов ділився роздумами про те, що таке свобода і як її виборювати. Журналіст Олена Щепак висловила свої думки про стан свободи слова в Україні та особливості регіональної журналістики. В свою чергу молодь Східноєвропейського університету активно взяла участь в обговоренні та висловила свої цікаві, інноваційні думки з приводу даного питання.

Запропонований формат зустрічі, а саме групове обговорення та виступи експертів по кожному питанню у невимушеній обстановці, прийшов до снаги як студентству, так і експертам та залишив масу позитивних емоцій, нових знайомств і ґрунтовних висновків.