Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ДО ДНЯ МІСТА ПЕРШОКУРСНИКИ ЗМАГАЛИСЯ В БРЕЙН-РИНГ


2016-09-18


У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту вже стало традиційним проведення інтелектуальних змагань у форматі брейн-рингу. Чергова загальноуніверситетська гра була проведена серед студентів першого курсу і приурочена до 730-річчя Черкас.

Оцінювало брейн-ринг журі у складі завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін С. М. Брайченка, завідувача кафедри туризму І. В. Десятнікова та доцента кафедри цивільно-правових дисциплін М. М. Сивака.

Кожна команда складалася із п’яти учасників на чолі з капітаном. Перший етап гри відбувався в три тури та включав 20 логіко-інтелектуальних питань. Відповідаючи на запитання в умовах ліміту часу, першокурсники виявили кмітливість, ерудицію та винахідливість. До фіналу вийшли команди юристів,перекладачів та інституту управління бізнесом. На завершальному етапі гри на них чекало випробування з десяти запитань складнішого рівня. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда юристів. Другу сходинку посіла команда інституту управління бізнесом, третю – студенти кафедри теорії і практики перекладу.

Незважаючи на те, що гра проходила в форматі змагання, вдалося створити приязну і веселу атмосферу. Активність першокурсників під час брейн-рингу засвідчила їхню глибоку ерудованість і вміння працювати в команді, що є надзвичайно важливим на шляху становлення фахівця.

Наприкінці гри ведучі брейн-рингу подякували студентам за участь та висловили щире сподівання на ще не одну таку цікаву й дружню зустріч.