Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

НА БАЗІ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ З СИСТЕМИ PROZORRO


2016-03-30


Особливостям роботи в системі електронних закупівель ProZorro був присвячений безкоштовний тренінг у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Навчання провели директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік,  засновник агентства «Консалт» Олег Кушнір та експерт торговельного майданчика E-TENDER Вікторія Ревтюх. Участь у тренінгу взяли понад 70 представників бізнес-спільноти.

– Впровадження системи ProZorro наразі є актуальним питанням на Черкащині. Основна мета цієї системи – прозорість процесу державних закупівель, підвищення довіри бізнесу та боротьба з корупцією, – акцентував Роман Карманнік, відкриваючи тренінг.

Про тонкощі роботи в електронній системі публічних закупівель розповів Олег Кушнір. Учасники заходу дізналися, що таке електронна система закупівель, які умови участі в аукціоні та яка вартість подання пропозиції. Олег Кушнір також звернув увагу присутніх на переваги системи: прозорий вибір переможця, нові ринки збуту, можливість збільшення власного прибутку.

Вікторія Ревтюх презентувала присутнім електронний майданчик E-TENDER, пояснила, як зареєструватися та проводити на ньому торги.

Наприкінці тренінгу організатори подякували ректору університету Любові Шпак за сприяння у проведенні заходу.