Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ВІДОМИЙ ПСИХОЛОГ ДАНИЛО ПРОТАС ПРОВІВ ТРЕНІНГ ДЛЯ СТУДЕНТІВ


2016-03-30


Застосуванню психологічних прийомів задля вдалого працевлаштування вчив студентів Східноєвропейського університету відомий психолог Данило Протас. Зустріч відбулася 29 березня за ініціативи Центру кар’єри навчального закладу.

Психолог пояснив основні правила і психологічні секрети поведінки під час проходження співбесіди з роботодавцем. Передусім він рекомендував студентам бути впевненими і відкритими. Відкритість людини, із психологічної точки зору, виявляється у мові її рухів. Схрещені ноги і руки практично завжди є свідченням того, що людина закривається від усіх і входить у захисну позу. Для роботодавця – це сигнал того, що такому працівнику буде складно працювати в команді.

Ще одним аспектом, на який варто звернути увагу шукачу роботи, є жестикуляція.  На думку психолога, жести можуть багато розповісти і про претендента на працевлаштування, і про керівника, який проводить співбесіду. «Розмова має супроводжуватися динамікою, – зазначив Данило Васильович. – Слова повинні підкріплюватися діями».

Також фахівець дав поради щодо міміки, погляду, інтонації під час співбесіди. «Примусьте  мову рухів працювати на вас», – закликав учасників заходу Данило Протас.

Спілкування з аудиторією проходило досить жваво. І студентам, і викладачам була цікава й корисна тема тренінгу. Вони ставили питання, а найактивніші виявили бажання стати учасниками психологічного аналізу нашого гостя. Психолог на прикладах студентів і викладачів продемонстрував, як з перших хвилин розмови можна визначити особисті якості підлеглого і начальника.