Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СТУДЕНТИ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО ДІЗНАЛИСЯ ПРО ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ТРЕЙДЕРА


2016-03-25


Із метою підвищення фінансової грамотності молоді до Східноєвропейського університету завітали представники Центру біржових технологій. Темою зустрічі стала професія трейдера, а також розвиток трейдингу в Україні.

Студенти Інституту економіки поринули у світ сучасних фінансів, ознайомилися з перспективами роботи і базовими принципами торгівлі на фінансових ринках. Значну зацікавленість у слухачів викликала інформація про те, як стати трейдером. Адже студенти можуть використовувати торговельні знання і як основний напрямок, що стане їхньою професією, і як вид додаткового заробітку.

Захід викликав жвавий інтерес у студентів навчального закладу. Молодь активно ставила запитання, висловлювала власне бачення, пропозиції стосовно обговорюваної теми. Фахівці Центру біржових технологій навели безліч наочних прикладів побудови успішної кар’єри у сфері трейдингу. Це допомогло студентам стати більш лояльними до зазначеної діяльності.

Такі зустрічі дають змогу студентам визначитися зі своїм майбутнім. Вони мають нагоду ближче познайомитися з представниками роботодавців, дізнатися про їхні вимоги до молодих спеціалістів, деталі працевлаштування і заробітну плату, на яку можна претендувати.