Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ХОЧЕШ ЯКІСНУ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ? – ВСТУПАЙ ДО СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО!


2016-02-24


Якісна освіта – одна з путівок в успішне майбутнє, з цим не можна не погодитися. Для того, щоб оволодіти професією юриста, людина повинна володіти знаннями з багатьох областей, бути всебічно розвиненою і мати логічне мислення. Тож як не помилитися і вступити саме в той навчальний заклад, який дозволить не тільки отримати престижний диплом, а й зробить процес навчання цікавим і допоможе з працевлаштуванням?

У Східноєвропейському університеті створено всі умови для якісної підготовки юристів і гармонійного розвитку особистості. Центр кар’єри університету допомагає студентам і випускникам знайти роботу, місця для проходження навчальних і виробничих практик, пройти стажування, зокрема за кордоном.

Фахівців спеціальності «Право» готують за освітніми ступенями: «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Молодших спеціалістів за цією спеціальністю готують у Коледжі економіки і управління, створеному при університеті.

Професорсько-викладацький склад юридичного інституту – доктори та кандидати юридичних наук, які мають чималий досвід роботи в практичній юриспруденції. Для спеціальності «Право» це є дуже важливим, оскільки викладачі на лекційних та семінарських заняттях дають студентам не лише теоретичний матеріал, а й, найголовніше, практичний. Знання проблем, що існують на практиці, конкретних рішень під час зіткнення з недосконалістю законодавства є необхідною запорукою якісної професійної підготовки.

На кафедрах інституту викладаються дисципліни, які охоплюють весь спектр гуманітарних, соціально-економічних, господарсько-правових, фундаментальних і спеціальних юридичних наук.

Для того, щоб навчання було максимально продуктивним і комфортним, університет має розвинену інфраструктуру. Аудиторії оснащені новітнім комп’ютерним і мультимедійним обладнанням, впроваджено технології дистанційного навчання. У сучасній навчальній залі судових засідань, в умовах, максимально наближених до реальних, студенти розігрують судові баталії. Кожен із них має можливість спробувати себе в різних ролях: підсудного, обвинувача, адвоката, судді. Такий формат занять сприяє ефективному засвоєнню навичок правничої грамотності, підвищенню рівня правової культури, формуванню логіко-правового мислення, професійної поведінки в залі суду.

Понад 10 років при юридичному інституті діє навчально-науково-виробничий центр «Правнича клініка», де студенти мають змогу застосувати на практиці свої знання, надаючи правову допомогу громадянам міста та області.

Успішно працюють студентські наукові товариства «Феміда» (з проблем цивільного та сімейного права) та «Егіда» (з проблем конституційного права). Учасники товариств під керівництвом викладачів активно беруть участь у міжвузівських предметних олімпіадах, конкурсах, стипендіальній програмі фонду Віктора Пінчука «Завтра. UA» тощо. Постійно проводяться конференції, круглі столи, наукові семінари, присвячені актуальним питанням юридичної науки. Організовуються інтелектуальні змагання між студентами в форматі брейн-рингу.

Тонкощі своєї професії майбутні юристи вивчають, проходячи практику в територіальних органах МВС України,  Міністерства юстиції, Державної виконавчої служби України, Державної фіскальної служби України, прокуратури, в судах різних інстанцій, юридичних фірмах тощо.

Якщо ви бажаєте здобути якісну юридичну освіту, що відповідає європейським стандартам, Східноєвропейський університет чекає на вас!

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16.

Тел.: (0472) 64-70-55, 64-84-74, 32-73-11, 32-74-64 (Коледж).

Моб.: (050) 464-21-86, (067) 470-21-13.

Електронна пошта: cim@cim.uch.net, kaf-pravo@cim.uch.net