Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

НАША СТУДЕНТКА ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНУ НА СТУДМІС СВІТУ


2016-01-27


Студентка Східноєвропейського університету Анна Соколова – переможниця «CтудМіс України-2015»   представила Україну на всесвітньому конкурсі краси World Miss University. Фінал конкурсу відбувся в Пекіні 27 січня.

За корону СтудМіс Світу боролися 58 красунь із різних країн. Під час вибору переможниці журі враховувало не лише зовнішні дані конкурсанток, а й знання і таланти.

Оскільки змагання проходили в кілька етапів, учасниці конкурсу вирушили до Китаю ще два тижні тому. Щодня для них були організовані різні заходи: публічні виступи, інтелектуальні завдання, конференції, оцінювання талантів, екскурсії та фестивалі. Зокрема, конкурсантки взяли участь у форумі миру, де кожна висловила власне бачення стосовно забезпечення миру в світі.

У фіналі учасниці демонстрували національне вбрання і дефілювали у вечірніх сукнях. Також представниця України разом із ще п’ятьма фіналістками презентувала глядачам мистецтво східного танцю.

Найвродливішою студенткою світу стала учасниця з Перу. Хоча черкащанка і не здобула омріяну корону, вона не засмучується і щиро радіє за переможницю.