Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЗІБРАЛИ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ!


2015-12-18


Майже десять тисяч гривень зібрали під час благодійного балу «Назустріч мрії» у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Кошти будуть спрямовані на придбання солодощів і подарунків до Дня Святого Миколая для вихованців Корсунь-Шевченківської школи-інтернату, Черкаського притулку для дітей «Теплий дім», дітей з онкозахворюваннями, дітей учасників АТО.

У святковій залі університету задля благодійної справи зібралися представники обласної влади, громадських організацій, студенти і викладачі вищих навчальних закладів міста. Ведучими заходу були актор і режисер черкаського драмтеатру Олесь Павлютін та викладач Східноєвропейського університету Інна Кушнір.

Відкриваючи захід, ректор університету Любов Олександрівна Шпак наголосила на благородній місії проведеного балу та подякувала всім присутнім, які не залишилися осторонь і взяли участь в урочистостях, виявляючи тим самим свою небайдужість до дітей, що потребують допомоги.

Із вітальним словом виступив заступник голови – керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль. Він наголосив на тому, що Східноєвропейський університет є лідером серед навчальних закладів області у проведенні благодійних і соціальних акцій. Віталій Володимирович подякував керівництву і колективу університету за проведення таких заходів і закликав інші навчальні заклади сприяти активному розвитку доброчинності.

Від Черкаського окремого автомобільного батальйону з підвозу пального зі словами вдячності до університетської родини звернувся Андрій Більда. Він підкреслив, що Східноєвропейський університет першим відгукнувся на його прохання допомогти черкаському автобату й нині продовжує надавати всебічну підтримку. Напередодні благодійної акції професорсько-викладацький склад і студенти закладу зібрали кошти та придбали дітям військових новорічні подарунки.

Атмосферу тепла і добра створювали студенти зі своїми музичними номерами і танцюристи студії «Лілея». Учасники заходу насолоджувалися музикою, танцювали, душевно спілкувалися, даруючи один одному новорічний настрій. Упродовж вечора всі охочі могли долучитися до акції, поклавши кошти до скриньки.

Східноєвропейський університет і надалі проводитиме благодійні заходи, залучаючи до них дедалі більше небайдужих людей. Такі акції допомагають розвивати у студентів гуманність, небайдужість до чужого горя, вміння співчувати.