Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СТАЖУВАННЯ У СОНЯЧНІЙ ГРЕЦІЇ


2015-12-03


Немає кращого способу вивчення країни, ніж працювати і жити в ній, знайомитися з місцевими жителями, їхньою культурою та традиціями. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі представників світової мережі кадрових і туристичних агентств Algoos зі студентами Східноєвропейського університету.

Фахівці компанії представили студентам чималий перелік програм для літнього стажування за кордоном. Географія пропонованих місць дуже широка і охоплює майже всю Європу, США, Бразилію, Австралію, Індію, Китай та інші країни.

Значну увагу виступаючі приділили стажуванню в Греції та на Кіпрі. Вивчення готельної та ресторанної справи у цих країнах дозволить студентам додати не лише вагомий запис у своє резюме, а й вдосконалити мовні навички і набути цінний досвід в одній із найбільш прибуткових галузей бізнесу. Для проходження стажування компанія пропонує наступні позиції: ресепшионіст, бармен, офіціант, хостес, аніматор, покоївка тощо. Заробітна плата становитиме від 300 до 500 євро щомісяця. До того ж молодь матиме змогу відпочити в курортних місцевостях і помилуватися їхніми мальовничими краєвидами.

Організація практичної підготовки та професійного стажування для студентів є одним із пріоритетних напрямів роботи університету. Адже випускник, який має практичний досвід роботи, більш адаптований до майбутньої трудової діяльності та має вищі шанси працевлаштуватися.