Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ


2015-11-27


26-27 листопада в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми вдосконалення економіко-правової системи України на сучасному етапі розвитку громадянського суспільства».

Подія викликала науковий інтерес у понад 120 учасників. Це науковці з Черкас, Києва, Кіровограда, Миколаєва, Одеси, Дніпропетровська та ін. До роботи конференції долучилися судді, працівники прокуратури, юристи, керівники громадських організацій.

Відкрила пленарне засідання ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак. Вона  побажала всім плідної роботи та зауважила, що економіко-правова система України перебуває в постійній трансформації і потребує вдосконалення.

Учасників заходу привітав директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, зазначивши, що тема конференції є актуальною і охоплює всі аспекти суспільного життя.

Під час пленарного засідання із доповідями виступили науковці з багаторічним практичним досвідом. Професор кафедри державно-правових дисциплін ЧНУ ім. Богдана Хмельницього, д.ю.н. В. Т. Комзюк наголосив на недоліках діяльності прокуратури в Україні.

Особливу увагу привернула доповідь заступника голови апеляційного суду Черкаської області, к.ю.н. Віктора Єльцова, присвячена правовому регулюванню інтернет-мережі в Україні й світі загалом.

Проблеми і перспективи судової реформи в Україні окреслила завідувач кафедри правознавства Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», д.ю.н. Світлана Обрусна.

Доцент кафедри правознавства Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, д.ю.н. Євген Соболь у своєму виступі торкнувся наболілої теми реалізації та захисту прав і свобод інвалідів, акцентувавши на проблемних аспектах і перспективах їхнього вирішення.

Не менш актуальною була доповідь завідувача кафедри економіки підприємства Східноєвропейського університету, д.е.н. В. М. Яценка. Науковець розповів про розвиток нормативно-правової основи економічного зростання облаштування сільських територій в сучасних умовах.

Заключним виступом на пленарному засіданні була доповідь завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського університету, д.ю.н. Валентини Стеценко на тему стандартизації медичної діяльності.

Обговорення наукової проблематики конференції продовжилося на секційних засіданнях. Студенти та аспіранти охоче взяли участь у роботі секцій, представляючи власне бачення проблем розглянутої тематики.

За результатами конференції видано збірник тез доповідей.