Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ЧЕРКАСЬКІ ФОТОГРАФИ ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ


2015-11-13


Мистецтву фотографії сьогодні вчили студентів кафедри дизайну Східноєвропейського університету. Майстер-клас провели Ольга Степаньян, Анатолій Ядчук і Сергій Черкасов – керівники фотоклубу FOTCUS, діючого при Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі.

Із вітальним словом виступила директор центру Тетяна Артеменко, яка розповіла про діяльність фотоклубу. Він був створений із метою надання можливостей молоді безкоштовно здобути знання і практичні навички у сфері фотографування. Клуб працює майже рік і є досить популярним серед студентів.

Анатолій Ядчук ознайомив учасників майстер-класу із ключовими поняттями про фотографію (діафрагма, витримка, світлочутливість матриці) та надав рекомендації щодо налаштування правильної експозиції під час різних видів зйомок.

Основні секрети побудови вдалої композиції в кадрі презентував Сергій Черкасов. Митець розказав про правила «третин» і «золотого перетину», які допомагають вірно розташувати об'єкт зйомки. Заразом він дав поради з фотографування пейзажу, портрету, натюрморту, репортажу і макрозйомки.

У творчому доробку Ольги Степаньян здебільшого чорно-білі світлини. Студентам майстриня пояснила, що чорно-білий колір набагато яскравіше передає суть знімку і того, що відбувається на ньому. Ольга поділилася власним досвідом роботи, зокрема стосовно створення психологічних образів на фото.  

На завершення зустрічі Тетяна Артеменко разом із фотографами запросила студентів відвідувати безкоштовні заняття в ресурсному центрі, аби ще більше дізнатися про тонкощі цього мистецтва. Засідання фотоклубу проходять щочетверга о 18.30 за адресою: вул. Смілянська, 23, оф. 26. Детальніше про фотоклуб FOTCUS ви можете дізнатися в групі: https://vk.com/fotcus