Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СТУДЕНТАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ДРЕС-КОД


2015-10-29


Питання  зовнішнього  вигляду  студента  не  нове,  проте його актуальність із роками не зникає. Щороку до Східноєвропейського університету приходить  навчатися  молодь,  яка не  хоче  бути  «як  усі», прагнучи  демонструвати  свою  індивідуальність.

Учора центр культури і дозвілля університету провів для студентів тренінг, присвячений дрес-коду. Культура зовнішнього вигляду студента нічим не відрізняється від стандартної культури зовнішнього вигляду, якому має слідувати кожна людина. Студент може дотримуватися різних стилів одягу, будь це класика, casual, екостиль, мінімалізм, арт-деко, препі тощо. Головне, щоб одяг відповідав елементарним нормам і правилам етикету. Чиста випрасувана сорочка завжди виглядає охайно, урочисто і справляє гарне враження. Вона актуальна скрізь - як кажуть, "просто і зі смаком". А от спортивний костюм виглядає доречно у спортивній залі, а не під час занять у вищому навчальному закладі. Ці та інші рекомендації було продемонстровано студентам у  фотопрезентації.

Родзинкою тренінгу стало дефіле у виконанні студентів. Спочатку вони презентували присутнім одяг в межах дрес-коду, а потім показали «модні луки», в яких не варто приходити до навчального закладу. В останньому виході було акцентовано увагу на порваних джинсах, шортах, коротких спідницях, пляжному взутті та одязі, призначеному для спорту.

Сподіваємося, що наші студенти врахують надані рекомендації і стануть більш ретельно обирати одяг, аби виглядати стримано, стильно і комфортно водночас.