Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ РАУФА АБЛЯЗОВА ГОТУЄ УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ ДО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ


2020-10-16


Східноєвропейський університет економіки і менеджменту є одним з провідних навчальних закладів Черкаської області, який готує учнівську молодь до конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Так три роки поспіль Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради нагороджує листом-подякою керівництво Університету за якісну підготовку учнів першого (міського) і другого (обласного) етапів конкурсу захисту.

Мала академія наук (МАН) – перша і єдина в Україні освітня структура, що має престижний статус Центру наукової освіти ІІ категорії під егідою ЮНЕСКО. Це надає ексклюзивні можливості для сотень тисяч дітей і педагогів, сприяє формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені та розвитку освітньої дипломатії.

5-8 листопада відбудеться Фінал конкурсу МАН 2020. На найбільш інтелектуальній онлайн-події осені на нас чекають нові імена, сміливі ідеї, дивовижні зустрічі, а ще: виступи зіркових спікерів;  постерний захист проектів; наукова конференція; концерт-сюрприз й інші мега-супер-гіперекшени для просунутої та розумної молоді.

Долучайтеся до відкриття конкурсу на ютуб каналі тут:

У вересні 2018 року Мала академія отримала статус Академії Copernicus. Ця мережа об’єднує 37 країн і спрямована на популяризацію програми Європейського Союзу зі спостереження за Земною поверхнею. Україна стала однією з перших країн – не членів ЄС, яка увійшла до цієї поважної організації. Статус Академії Copernicus відкриває українським школярам і дослідникам доступ до даних 29-ти європейських супутників, дає можливість брати участь у міжнародних заходах у сфері дистанційного зондування Землі.

Детальніше тут