Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЙСТВО!


2020-03-10


Шахраї, представляючись працівниками Міністерства освіти і науки України, телефонують студентам Східноєвропейського університету і закликають переводитися до іншого вишу, посилаючись на те, що заклад нібито не пройшов міністерську перевірку і буде позбавлений ліцензії.

Закликаємо студентів не піддаватися на провокації та не панікувати, університет працює в штатному режимі. У лютому 2020 року в нас справді була перевірка, але не Міністерства освіти і науки, а Державної служби якості освіти України. За результатами комісія висловила зауваження, як вона це робить для багатьох закладів вищої освіти України. Зараз ми активно працюємо над усуненням цих недоліків і маємо багато перспективних планів щодо розвитку всіх напрямів діяльності університету.

Студенти та батьки! Якщо вам телефонують із такого роду інформацією, негайно повідомляйте про це своїм кураторам або керівництву університету. При нагоді робіть аудіозаписи або збирайте інші докази дій шахраїв задля більш ефективного їх виявлення та передачі в органи слідства.