Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

КОМАНДА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАБРАЛА 10 ОЧОК У ДРУГОМУ КОЛІ ЧЕМПІОНАТУ І МАЄ ПЕРЕМАГАТИ В ОСТАННЬОМУ МАТЧІ У БОРОТЬБІ ЗА «ПРИЗИ»


2020-02-10


Такий підсумок чемпіонату області з футзалу намічається для «Громади-СУЕМ» за результатами 4 останніх проведених матчів. Наші хлопці після перемог над командами «Черкасиобленерго», «Арка-Вдала», «Черкасиенергозбут» та нічиєї з «Рятівником» в цілому друге коло сезону вже пройшли ліпше (забили 15 м’ячів і пропустили лише три супроти відповідної різниці 12/13 за підсумками першого кола, де набрали 7 очок у 5-ти іграх). Проте у своєму 5-му поєдинку другого кола «громадівцям» якраз і доведеться в очній дуелі «за медалі» зустрітися зі своїм давнім суперником – командою з Яснозір’я.

Матч відбудеться 23 лютого в палаці спорту «Будівельник». Про час вирішальної зустрічі дивіться анонс на нашому сайті пізніше!

Інтерв’ю президента команди після 9-го туру можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pGbxirlVgLY&feature=emb_logo

Відео гри Громади з Черкасиенергозбутом (6:0, 09.02.2020) за цим лінком: https://www.youtube.com/watch?v=l-TzfjX-FIc