Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ГРОМАДА ГРОМИТЬ ПОТОЧНОГО ЛІДЕРА ЧЕМПІОНАТУ І СКОРОЧУЄ ІЗ НИМ РОЗРИВ


2020-01-21


19 січня на паркеті ПС “Будівельник” команда Східноєвропейського університету “Громада-СУЕМ” продемонструвала на разі найкращу свою гру в чемпіонаті і, програючи на початку матчу, зуміла переконливо виграти 5:1.

Колектив із Черкасиобленерго в попередніх 5 матчах жодного разу не програвав і був перед грою лідером нашої ліги. Однак “громадівці” дуже серйозно налаштувалися на фаворитів і дали гідний бій та нейтралізували фактично всі шанси суперника.

На гол в наші ворота Олександра Аргєєва невдовзі відповів дальнім влучним пострілом Микита Агарін. А за хвилину до закінчення першого тайму з паузою буквально у 10 секунд ігрового часу Максим Авер’янов і знову Микита зробили перед перервою різницю 3:1.

У другій половині гри суперник пішов “розігрувати п’ятого” (почав грати без воротаря позаду), що дало нашим хлопцям можливість при грамотній роботі в обороні забити ще два голи дальніми пострілами в порожні ворота від В’ячеслава Орла та Андрія Сторчоуса. Останнього, до речі, організатори турніру визнали кращим гравцем третього туру (коли “Громада-СУЕМ” переграла команду з Інституту пожежної безпеки). Таким чином, “громадівці” взяли реванш за поразку від Черкасиобленерго у першому турі чемпіонату, вигравши навіть із більшою різницею м’ячів.

За підсумками 6-го туру у лідери вирвалася команда з Яснозір’я, яка свої три очки взяла у перемозі над Аркою.

Відео голів матчу Громади з Черкасиобленерго можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Ag1Atd_2bSc (часовий відтинок – 5:15–6:13).

Повне відео матчу тут: https://www.youtube.com/watch?v=sUGk1OpcMZ8