Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ! ЗРОСТАЙ ІЗ НАМИ!


2019-06-12


Східноєвропейський університет економіки і менеджменту – сучасний вищий навчальний заклад України, який надає широкі можливості здобуття престижної освіти європейського рівня. Східноєвропейський університет пропонує навчання за такими спеціальностями:

-        інформаційна, бібліотечна та архівна справа;

-        дизайн;

-        філологія (переклад: англійська, німецька мови);

-        право;

-        економіка (економічна кібернетика, економіка підприємства);

-        маркетинг;

-        фінанси, банківська справа та страхування;

-        облік і оподаткування;

-        менеджмент (менеджмент і адміністрування, управління і економіка охорони здоров’я);

-        готельно-ресторанна справа;

-        туризм.

Підготовка фахівців здійснюється за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр». Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна. При університеті діє Коледж економіки і управління, в якому готують молодших спеціалістів за кількома фахами (економіка; маркетинг; облік і оподаткування; автомобільний транспорт; туризм; право; інформаційна, бібліотечна та архівна справа).

Східноєвропейський університет надає можливість навчатися за поширеними у світі дистанційними технологіями. Для кожного студента забезпечено доступ до електронного конспекту лекцій, методичних посібників, масивів практичних завдань, засобів перевірки знань. Такий метод є дуже зручним, оскільки дає можливість поєднувати навчання з роботою.

Під час навчання студенти мають можливість пройти стажування і працевлаштуватися, в чому їм допомагає Центр кар’єри університету.

З правилами прийому в 2019 році можна ознайомитися за посиланням http://www.suem.edu.ua/uk/entrant/rules_of_entry

Наші контакти: вул. Нечуя-Левицького, 16, м. Черкаси, 18036; тел.: (0472) 64-70-55, 71-17-76, 64-84-74, 71-18-07 (коледж), e-mail: cim@cim.uch.net