Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!


2018-08-31


Шановні студенти, батьки, викладачі!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Саме в роки навчання ми знаходимо надійних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених викладачів, які не лише передають знання і власний досвід, а й вкладають у нас частинку своєї душі.

З упевненістю можемо сказати, що новий навчальний рік стане ще одним кроком у розвитку нашого навчального закладу, і ми зможемо досягти всього запланованого. Ми не тільки готуємо висококваліфікованих фахівців, а й прагнемо всебічно розкрити кожну особистість відповідно до покликання, стимулювати до навчання протягом усього життя.

З особливим теплом звертаємося до першокурсників. Пам’ятайте: всі перешкоди долаються силою знань. Саме ваше прагнення до навчання, пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Дорогі студенти, ми щиро віримо, що ви здібні й талановиті, тож досягнете всього, чого забажаєте. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших серцях урожаєм мудрості та натхнення. Зичимо вам підкорення нових вершин і досягнення омріяної мети.

Хай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами студентів, батьків – гордістю за своїх дітей.

Успішного навчального року, здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків!

 

З повагою

ректор Любов Шпак