Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІТАЄ З МАСНИЦЕЮ!


2018-02-17


З народними забавами, майстер-класами тамлинцями на будь-який смак відбулося святкування Масниці в Черкасах, організоване КП «Дирекція парків» в парку «Сосновий бір» 17 лютого. Традиційно до заходу долучився Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, презентувавши страви своїх студентів і викладачів.

Кафедра готельно-ресторанної справи приготувала для гостей свята 600 млинців різноманітних форм і начинок: з сиром, яблуками, капустою, грибами, м’ясом, червоною ікрою. Подавали їх з маслом, медом, джемом, згущеним молоком, шоколадом, сметаною та гарячим чаєм за розробленою викладачами і студентами рецептурою. Для приготування чаю використали 10 інгредієнтів: хвою, імбир, чебрець, нагідки, чорнобривці, ромашку, м’яту, липу, мед, лимон. Такий імунозміцнюючий напій припав до смаку черкасцям, і за кілька годин було роздано більше тисячі порцій.

Східноєвропейський університет ще раз вітає всіх із Масницею! Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, любов та благополуччя!