Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ


2017-12-15


Традиційно у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся новорічний благодійний бал «Назустріч мрії». Кошти будуть спрямовані на придбання подарунків до Дня Святого Миколая дітям з онкозахворюваннями, вихованцям Корсунь-Шевченківської школи-інтернату та Черкаського притулку для дітей «Теплий дім» та іншим дітям, які потребують допомоги.

У святковій залі університету задля благодійної справи зібралися представники обласної і міської влади, керівники вищих навчальних закладів міста, викладачі та студенти. Ведучими заходу були актор і режисер Черкаського драмтеатру Олесь Павлютін та викладач Східноєвропейського університету Інна Кушнір.

Відкриваючи захід, ректор університету Любов Олександрівна Шпак наголосила на благородній місії балу та подякувала всім присутнім, які до нього долучилися.

– Благодійність – це поклик серця, поклик душі дарувати добро тим, кому це необхідно. Ініціаторами заходу є наші студенти. Вони завжди активні й прагнуть допомогти тим, хто цього потребує. Сьогодні вони нам представлять виставу «Аліса в країні чудес». Це дуже символічно, адже кожен із нас напередодні Нового року вірить в дива. І дійсно, як у казці, неможливе  можливо, якщо ти в це віриш, – промовила ректор.

Із вітальним словом виступив перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, який подякував університетській родині за реалізацію такої прекрасної ідеї, побажав вишу процвітання та привітав з прийдешніми святами.

Підтримали доброчинну акцію й інші вищі навчальні заклади міста. Голова Ради ректорів, директорів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Черкаської області, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко привітав колектив університету зі святами та підкреслив креативність такої ідеї проведення благодійного заходу. Зі словами вітання також виступили ректор ЧДТУ Олег Григор, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, заступник директора Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Наталія Пантєлєєва.

Учасники заходу насолоджувалися виставою, танцювали, душевно спілкувалися, даруючи один одному новорічний настрій. Упродовж вечора всі охочі могли долучитися до акції, поклавши кошти до скриньки.Загалом було зібрано близько десяти тисяч гривень.

Впевнені, що проведений благодійний захід матиме продовження і надалі, згуртовуючи небайдужу молодь задля добрих справ.