Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ЧЕРКАСЬКІ КУХАРІ ПІДКОРИЛИ ЖУРІ ЖИТОМИРСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ З КУЛІНАРНОГО МИСТЕЦТВА


2017-10-21


Золото, чотири срібла і бронза – з таким результатом повернулася черкаська команда кухарів із відкритого Житомирського обласного чемпіонату з кулінарного, кондитерського мистецтва та сервісу Battle Chefs 2.0, що проходив 20 жовтня. Поїздка організована за ініціативи та сприяння Східноєвропейського університету економіки і менеджменту й Черкаського осередку Асоціації кулінарів України, що діє на базі вишу.

Змагання проходило за 14 номінаціямм для юніорів і професіоналів. Оцінювало кулінарні шедеври професійне журі, до складу якого увійшли метри кулінарного мистецтва та відомі ресторатори: президент Асоціації кулінарів України Михайло Пересічний, генеральний директор ТОВ «Шеф-груп» Віктор Фіалковський, директор ресторанів «Данко», «Гостинний двір» та кафе «Бурштин» Микола Наход, шеф-кухар, почесний працівник туризму України, почесний член Асоціації готельних об'єднань і готелів міст України Сергій Назаренко та інші. Членом журі також було запрошено завідувача кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету, голову  Черкаського осередку Асоціації кулінарів України Анну Собко.

За результатами чемпіонату кухарі з Черкас посіли такі призові місця:

1)    кухар ресторану Forest Сергій Клочко – 1 місце в номінації для юніорів «Оригінальна страва з риби та морепродуктів»;

2)    шеф-кухар і співвласник кафе ф'южн-кухні Food Planet Антон Побітков – срібло в номінації для професіоналів «Сучасна кухня» та бронза в номінації «Кращий шеф-кухар»;

3)    кухар ресторану Forest Андрій Дяченко – друге місце в номінації для юніорів «Сучасна кухня»;

4)    студент Черкаського комерційного технікуму Вячеслав Паночишен – два срібла в номінаціях для юніорів «Страва з птиці» та «Паста».

За участь у змаганнях Східноєвропейський університет і Черкаський осередок Асоціації кулінарів України були нагороджені кубком голови Житомирської ОДА.

Учасники та студенти, які приїхали їх підтримати, отримали змогу поспілкуватися з метрами кулінарного мистецтва, відомими шеф-кухарями, представниками готельно-ресторанного бізнесу з усієї України. Для Східноєвропейського університету це прекрасна можливість для обміну досвідом і налагодження співпраці з метою підвищення рівня професійної підготовки фахівців сфери обслуговування.