Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

ПЕРЕКЛАДАЧ – ЦЕ ПЕРСПЕКТИВНО!


2017-07-24


Чи могли б ви назвати професію, яка в собі поєднала якості і характеристики багатьох напрямів? Мабуть ваша відповідь буде, що такої спеціальності не існує. Але ви помиляєтесь. Така спеціальність є. І це перекладач.

Так, не дивуйтесь. Саме професія перекладача вимагає від вас мати активну життєву позицію, постійно бути обізнаним у різних сферах сучасного життя, бути готовим аналізувати велику кількість інформації, постійно знаходитися в процесі інтелектуальних роздумів.

Крім того, перекладач – це людина, від якої може залежати  остаточний результат справи. Це дипломат, який несе відповідальність за взаєморозуміння людей. Перекладач – це людина, яка вміє змусити себе працювати, може себе дисциплінувати, може абстрагуватися.

Професія перекладача відкриває перспективи кар’єрного зростання. Маючи величезне бажання працювати й досягати успіхів, можна стати фаховим спеціалістом, необхідним на міжнародному ринку праці. Професія перекладача є унікальною: людину з гарними знаннями іноземних мов можуть взяти на іншу посаду в компанії в сфері реклами, журналістики, менеджменту, туризму.

Тож не вагайтеся та приходьте до нас. Ми допоможемо вам знайти себе, розкрити ваші таланти та реалізуватися як спеціаліст. WELCOME!