Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВРУЧИЛИ ДИПЛОМИ ВИПУСКНИКАМ


2017-07-14


Дипломи про здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста та бакалавра сьогодні вручили 700 випускникам Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

З вітальним словом до випускників та їхніх батьків звернулася ректор вишу Любов Шпак.

– Перш за все, хочу побажати, щоб здобуті у нашому університеті знання стали запорукою вашої успішної кар’єри. Ніколи не забувайте свою альма-матер і викладачів, як вклали у вас частинку душі. Не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте долати всі щаблі вищої освіти. Зичу, щоб ви завжди мали мету і впевнено йшли до неї, – промовила Любов Олександрівна.

Усіх присутніх із довгоочікуваною подією привітав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль

– Знаючи самовідданість і наполегливість викладачів Східноєвропейського університету, з упевненістю можу сказати, що ви випускаєтесь спеціалістами, – звернувся до випускників Віталій Володимирович. – Повністю підтримую ректора у тому, що вам потрібно пройти усі ступені вищої освіти і отримати диплом магістра. Наша держава потребує модернових, креативних фахівців у всіх сферах економіки. Ми, як влада, реалізуємо низку проектів, які дають вам можливість знайти робочі місця. Зокрема, нещодавно запущено завод побутової техніки Saturn, на черзі – інші інвестиційні проекти. Бажаю віри у власні сили, у свою сім’ю, в Бога і Україну.

До привітань долучився директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

– Передусім хочу подякувати батькам за те, що обрали для своїх дітей правильний навчальний заклад. Хочу підкреслити, що Східноєвропейський університет завжди долучається до заходів, що організовуються в місті. Мені приємно, що випускники вишу, маючи престижну освіту, стають затребуваними у багатьох установах, фірмах нашого міста. Мирного неба вам, любові до родини, близьких, своєї професії!

На адресу випускників пролунали також вітання від директора Коледжу економіки і управління Сергія Шамари, директорів інститутів, завідувачів кафедр і викладачів. Вони побажали кожному знайти своє місце у житті, розвиватися і обов’язково досягати поставленої мети.

Наприкінці урочистостей голова студентської ради Анастасія Литвиненко від імені випускників щиро подякувала викладачам, батькам та рідному університету за незабутні роки навчання.