Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

СПІВПРАЦЯ ПОКОЛІНЬ У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ


2017-06-24


Випускниця Східноєвропейського університету Дарина Блуд успішно займається власним бізнесом у сфері туризму та наймає на роботу наших студентів.

Дарина Блуд здобула вищу освіту за спеціальністю «Туризм». Після закінчення університету у 2009 році заснувала в Черкасах туристичну агенцію Maya-Travel. Із метою підбору кадрів звернулася на рідну кафедру, оскільки була впевнена, що тут готують не лише кваліфікованих фахівців, а й виховують творчих особистостей. Адже, окрім професійних компетенцій, персонал у сфері туризму має бути ініціативним, з творчою віддачею, здатним зацікавити клієнта і переконати користуватися послугами саме тієї фірми, яку представляє.

Під час стажування в Maya-Travel добре зарекомендувала себе студентка кафедри туризму Наталія Василенко. Дарина Блуд запропонувала їй вакантну посаду менеджера, на яку дівчина погодилась і працює там більше року. Зараз Наталія закінчує 4 курс бакалаврату і вже має роботу за спеціальністю. Переддипломну практику проходила теж за місцем роботи, що значно сприяло підготовці якісної дипломної роботи, аджеоб’єкт дослідження вже був нею досконало вивчений «зсередини».

Цей приклад є результатом тісного зв’язку кафедри зі своїми випускниками та її прагнення надати студентам добрий професійний старт.