Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДРУЗІВ


2017-06-12


Що таке дружба? Яким має бути справжній друг? Ці та інші питання обговорювали студенти й викладачі Східноєвропейського університету під час творчої зустрічі, присвяченої Міжнародному дню друзів.

Власними історіями дружби поділилися студенти й працівники університету. Зокрема, голова студентської ради Анастасія Литвиненко розповіла про своє бачення дружби та як у неї склалися дружні стосунки з представниками студентського самоврядування. Помічник ректора з виховної роботи В. Л. Волкова навела приклади зі студентського життя, коли дружба між дівчатами й хлопцями переросла в кохання, а далі – в сім’ю.

Директор центру культури і дозвілля Наталія Зінченко ознайомила присутніх із цікавими фактами про дружбу. Наприклад, яскравим взірцем чоловічої дружби став вчинок двох японських спортсменів на Олімпіаді 1936 року. Вони показали ідентичний результат під час змагань зі стрибків, однак на п'єдесталі пошани отримали срібну і бронзову медалі. Після повернення додому розпиляли їх і з'єднали половинки двох різних.

Наприкінці заходу студентка Тетяна Яроменко привітала всіх музичним дарунком.