Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!Освітня програма «ЄС - Україна - Два Дипломи»


Східноєвропейський Університет, відповідно до угоди підписаної з польськими партнерами, пропонує навчання за програмою «ЄС - Україна - Два Дипломи» з присвоєнням ученого ступеня Бакалавра або Магістра наук в галузі економіки і менеджменту. Навчання проводиться спільно з Вищою Школою Фінансів і Управління (WSFIZ) (м. Білосток) Польща.

Вчитися за цією програмою:

Престижно

Диплом одного з найбільших університетів Польщі - забезпечує безумовне визнання Вашої кваліфікації і дає автоматичний дозвіл на роботу в Європейському Союзі.

Зручно

По закінченні двох або трьох курсів Східноєвропейського університету, студент, за результатами тестування з англійської мови і наданого есе, зараховується на один рік навчання у Вищу Школу Фінансів і Управління. На основі академічної довідки Східноєвропейського університету, Вища Школа Фінансів і Управління проводить перезарахування дисциплін, які вивчалися в університеті. Після одного року навчання в Польщі та отримання ступеня та диплому бакалавра WSFIZ, студент завершує освіту в Східноєвропейському університеті, також отримуючи ступінь бакалавра або магістра та диплом державного зразка.

Доступно

Ви здобуваєте зарубіжну освіту по цінах навчання в Україні. Гнучка система оплати дозволяє оплачувати навчання частинами.

Вигідно

Згідно прийнятої в Європейському Союзі і інших провідних країнах системі освіти, після закінчення програми, Ви стаєте дипломованим фахівцем, з вищою професійною освітою, затребуваним в країнах ЄС, і як правило отримуєте пропозицію працевлаштування від вітчизняних і зарубіжних урядових і недержавних установ.

На фото Президент Східноєвропейського університету Р.А. Аблязов та ректор Вищої школи фінансів і управління Едвард Хостилович після підписання угоди про співробітництво.

За довідками щодо участі в освітній програмі звертатись в Інститут міжнародної та післядипломної освіти.

Контакти:

Адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16
Телефон: (0472) 71-25-96
e-mail: vmv@cim.uch.net