Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА


 

Стратегічної метою фізичного виховання в університеті є формування фізичного, морального та психологічного здоров’я студентів і викладачів, усвідомленої потреби у фізичному вдосконаленні, розвитку у студентів інтересу й звичок до самостійних занять фізичною культурою, набуття знань і вмінь здорового способу життя.

Крім навчального процесу, у позанавчальний час здійснюється спортивно-оздоровча робота студентів відповідно до їх попиту. На базі СУЕМ організовано заняття із різних видів спорту, що дозволяє студентам за власним бажанням бути членом однієї із спортивних секцій.

В університеті успішно працюють спортивні секції з легкої атлетики, футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та інші.

Студенти активно беруть участь в усіх обласних змаганнях з легкої атлетики. Протягом багатьох років студенти СУЕМ є учасниками спартакіад та універсіад області з кросу.

Фахівці кафедри підготували двох кандидатів у майстри спорту з легкої атлетики.

Легкоатлети СУЕМ виборюють призові місця з кросу серед ВНЗ. На Чемпіонаті області з кросу, що проходив у місті Черкаси у жовтні 2014 року, вихованка СУЕМ виборола третє місце в особистому заліку.

Великою популярністю у студентів користується секція настільного тенісу. Протягом цих років наші спортсмени є незмінними учасниками обласних тенісних турнірів та неодноразово виборювали призові місця.

З 2003 року працює секція гирьового спорту. Наші спортсмени на протязі цих років взяли участь більше як у 20 змаганнях районного та обласного рівня і ставали неодноразово призерами.

З 2004 року жіноча волейбольна команда СУЕМ постійно є призером Першості області серед вищих навчальних закладів.

Найбільші здобутки пов’язані з нашою футбольною командою, яка з 2005 року бере участь у спартакіадах та універсіадах області серед ВНЗ. Чотири роки команда була фіналістом цих змагань.

У 2009 та 2011 роках футбольна команда університету ставала чемпіоном обласних турнірів з футболу. Постійно наші футбольні команди коледжу та університету проводять товариські матчі зі студентськими командами Інституту банківської справи, Бізнес-коледжу, футболістами СДЮШОР та інших ВНЗ.

У 2012 році студент університету Захарченко Броніслав в командній першості Чемпіонату Європи з морського багатоборства виборов VІ місце і здобув звання майстра спорту. Надбанням університету стала участь наших спортсменів в обласній спартакіаді з настільного тенісу.

У 2013 році футбольна команда СУЕМ «Вікторія» посіла ІІ місце в першості області з міні-футболу серед команд прем’єр-ліги. Цього ж року студентка нашого коледжу Коноваленко Тетяна посіла ІІ місце в ХV обласній спартакіаді серед ВНЗ із шахів.

У 2014 році хорошими результатами відзначилися наші легкоатлети, які змогли успішно виступити в обласному кросі серед студентів ВНЗ.

Спортивне життя в університеті постійно розвивається. Запорукою цього є активна наполеглива праця співробітників кафедри і особисто її завідувача Івана Івановича Кирдоди, який є професійним менеджером спортивного життя університету впродовж останніх 16 років.