Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ


 

Там, де є молодь, завжди є місце для мистецтва і творчого пошуку, тому в 2000 році в Східноєвропейському університеті був створений Центр культури та дозвілля. Діяльність Центру – невід’ємна частина виховного процесу, головною функцією якого є розкриття мистецьких здібностей, творче становлення і естетичний розвиток студентської молоді.

 

Основні завдання і напрями діяльності Центру:

  • виявлення талановитих студентів, залучення їх до участі в культурно-масовому і громадському житті університету та міста;
  • створення умов для реалізації творчих й інтелектуальних потреб студентів через підготовку і проведення культурно-масових та культурно-просвітницьких заходів.

У Центрі культури та дозвілля діють вокальна студія, творча лабораторія та музичний салон.

 

Вокальна студія

Творча діяльність учасників вокальної студії відома не тільки в університеті, але й за його межами. Кожне покоління студентів залишає свою сторінку в літописі культурного життя рідного університету. Вихованці вокальної студії неодноразово займали призові місця на всеукраїнських, обласних та міських пісенних конкурсах. Вони дарують свої виступи дітям-сиротам, військовослужбовцям, дітям-інвалідам, жителям міста та беруть активну участь в міських заходах з нагоди державних свят.

 

Творча лабораторія

Творчість – момент створення майбутнього в сьогоденні. Всіх відвідувачів творчої лабораторії об’єднує любов до різноманітних жанрів мистецтва. Для формування яскравої, високообдарованої особистості студента дуже важливо створення творчого середовища.

Студенти з великим задоволенням беруть участь у підготовці та проведенні загальноуніверситетських заходів: новорічного благодійного балу, Міжнародного дня студента, Дня юриста, Дня працівників освіти, першого свята весни, Дня театру, Всесвітнього дня поезії, свято Державного прапора, Покрови та багато інших. Учасники творчої лабораторії влаштовують яскраві театралізовані програми, тематичні вечори, цікаві зустрічі, святкові концерти.

 

Музичний салон

Про музику і не тільки йде розмова на зустрічах в музичному салоні, які щотижнево відбуваються в актовій залі університету. Під час таких лекцій-подорожей усі бажаючі можуть детальніше ознайомитися з творчістю класичних та сучасних композиторів, художників і музикантів, послухати й побачити шедеври світової музики та живопису, познайомитися з традиціями, костюмами, святами різних країн та народів.

Такі заходи допомагають майбутнім фахівцям стати інтелектуальними, творчими особистостями з широким сучасним світоглядом.

Репетиції та святкові заходи проводяться в комфортабельній актовій залі, яка оснащена необхідним технічним обладнанням, гримерними та костюмерною.

Щороку творче студентське сузір’я поповнюється новими талановитими талантами, які гідно представляють рідний університет серед студентської молоді.

 

Ласкаво просимо завітати до нашого Центру культури та дозвілля!