Education today, career tomorrow, success everyday!ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА

Всеукраїнська студентська олімпіада (далі – Олімпіада) – система масових очних змагань у творчому застосуванні здобутих знань, умінь та навичок серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

Олімпіада проводиться з навчальних дисциплін, спеціальностей (напрямів), за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в Україні.

Олімпіада з навчальної дисципліни – це творче змагання з дисциплін циклів гуманітарної, соціально-економічної та природничо-технічної підготовки студентів, що вивчають відповідну дисципліну в поточному або закінчили її вивчати в минулому році.

Олімпіада зі спеціальності (напряму) – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки студентів старших курсів згідно з Переліком напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Олімпіада проводиться у два етапи.

I етап олімпіади – з навчальної дисципліни, спеціальності (напряму) – проводиться серед студентів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

ІІ етап – проводиться у базових вищих навчальних закладах

Студенти, які посіли перше, друге, третє місця в особистому заліку є переможцями кожного з етапів Олімпіади та нагороджуються грамотами I, II, ІІІ ступенів відповідно.